ראש המועצהברוכים הבאים לאתר של מועצה אזורית משגב !

משגב היא מועצה מעורבת ומגוונת. חיים ביחד ובמשותף. עוסקים בבנייה פיזית וקהילתית.  אנחנו מקימים יישובים ערבים. אנחנו גם מקימים יישובים יהודיים. כל יישוב הוא ״עולם ומלואו״ ויש לנו 35. גם היישובים עצמם מעורבים ומשותפים. פזורות בדוויות בתוך יישובים יהודיים, דתיים וחילוניים וכל מה שבאמצע מכל שלושת הדתות. קהילות רוחניות ותרבותיות בתוך יישובים ובשותפות עם תושבי האזור והארץ.

אנחנו חיים באחד המקומות הכי מדהימים בעולם כולו. הגליל - ״גליל גויים״ מאז ומתמיד. אבותינו חיו כאן ועבדו כאן את האדמה ביודפת העתיקה ובכל המרחב. היום הגליל הוא לא רק ערבים ויהודים. גם עדות וקהילות מגוונות ושונות. היסטוריה מורכבת ומציאות גיאוגרפית וטופוגרפית מאתגרת. ״נראטיבים״ שונים ולפעמים סותרים.

אנחנו עוסקים בבנייה. בניית דור חדש של מובילים דיגיטאליים וחברתיים. בניית שכונות, מבני ציבור ובתי ספר. בניית קהילות וחיזוק ערבות הדדית ועזרה הדדית.

אנחנו עוסקים בשילוב. שילוב של קהילותינו בתוך המרחב והאזור. שילוב של אורחות חיינו בתוך הטבע והסביבה. שילוב של אוכלוסיות מיוחדות, שונות ובעלי צרכים מיוחדים.

אנחנו ממוקדים בעתיד תוך שיתוף פעולה עם כל מי שאפשר. אנחנו קשובים ומוכנים להליכי גישור בכל ניגוד אינטרס שמתעורר.

אנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה ובו בעת על הפרט הקטן ביותר.

אנחנו מאמינים. אנחנו אופטימיים. השם שלנו משגב והבורא הוא ״לנו למשגב״ ו״משגב לנו״.

כולם מוזמנים ״לשוטט״ באתר ולהשתמש באפשרויות השונות שמוצעות ל״אינטראקטיביות״ בתוכו. יתר על כן , כולם מוזמנים גם להגיע למרחבים של המועצה שלנו וליישובים שלנו. اهلا وسهلا !