התורמים ברברה ולן פרבר חנכו את מרכז המדעים בקמפוס משגב

ביקור ורן

השבוע נחנך מרכז המדעים הרב תרבותי בקמפוס משגב בנוכחות התורמים ברברה ולן פרבר, בנם סטיבן, נציגי קק"ל, ראש המועצה רון שני, סגן ראש המועצה מוחמד אבו-דעוף, ראשי אגף החינוך וההנדסה של המועצה, רב המועצה ומנהלי בתי הספר התיכוניים.
מרכז המדעים הרב תרבותי על שם ברברה ולן פרבר ממוקם בקומה התחתונה של אולם הספורט החדש ורחב המימדים, שנמצא בשלבי גימור אחרונים. הוא ישמש כמרכז ללימודי הרובוטיקה, הרחפנים, פיסיקה מחקרית ובהמשך ללימודי מדעים נוספים, המשותפים לתלמידי בתי הספר התיכונים אסיף-משגב, קציר-משגב ואורט סלאמה. 
במסגרת ערב הוקרה לכבוד ברברה פרבר שנערך על ידי קק"ל באוטווה קנדה נאספו תרומות מבני משפחת פרבר וידידים בהיקף של 350,000 דולר קנדי לסיוע במימון בנית מרכז המדעים במשגב. המועצה השקיעה 2,000,000 ₪ נוספים בהקמת המרכז.
המרכז מיועד לחזק את החינוך המדעי במשגב בכלל, ובמיוחד את החינוך המשותף של יהודים בדואים וערבים הן מבחינה איכותית והן מבחינה כמותית. המטרה היא לחשוף את הנוער לרזי המדע ולהזדמנויות שהוא מציע להעשיר את החיים ולפרוש כנפיים, יחד עם צמצום הפערים בחינוך וגישור על מחלוקות חברתיות ודעות קדומות.
משגב מאמינה שאנשים, בעיקר ילדים ונוער, הלומדים ומתמודדים יחד, ילמדו גם לחיות יחד, ומפעילה לשם כך תוכניות חינוך משותפות המפגישות בני נוער וצעירים בני דתות ורקע תרבותי שונה. חינוך מדעי יכול לשמש מקום מפגש ובמה לקשרים חברתיים ויצירה משותפת. 6.6.17
 

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית