ביכורי משגב - חגיגה פדגוגית

ביקורי יסודי משגב

ביה"ס "יסודי משגב" חגג את חג השבועות באירוע קהילתי רב משתתפים


השנה החליטו בבית הספר "יסודי משגב"  לאחד ולייחד את אירועי סוף השנה לאירוע קהילתי בית ספרי אחד, "ביכורי משגב". האירוע התקיים  בשעות אחר הצהריים בשיתוף הורים-מורים וילדים.
אירוע זה היה הזדמנות מופלאה לחיבור קהילתי עמוק, לעשייה היומיומית ולרוח וחזון בית הספר. 
באירוע ניתנה הבמה לביכורי הלמידה - תוצרים לימודיים והתנסויות שונות חברתיות וייחודיות שחוו התלמידים במהלך שנת הלימודים. כמו כן הופעלו תחנות המשקפות למידה והתנסות פעילה ביוזמת הורי בית הספר ובאחריותם, בליווי הצוות החינוכי.
התחנות הפעילות  שיקפו למידה רב תחומית בנושאים מגוונים כגון: טבע וסביבה, מדעים, אומנויות, ירושלים, הרכבים מוזיקליים של הורים וילדים, משחקים וחברה, ספורט, הרקדה, שפה, מחשבים ורובוטיקה.
צוות ביה"ס עמל רבות להצלחת האירוע, כשגם מחלקות התחבורה והביטחון של המועצה ואיחוד הצלה נרתמו להצלחת האירוע, שדרש לוגיסטיקה מורכבת מאוד.
נוגה ועדי, מחנכות בבית הספר ומובילות צוות ביכורי משגב מסכמות: "האירוע היה מצמיח עבורנו משלב החשיבה והתכנון ועד לביצוע עצמו. היה מרגש לראות את משפחת יסודי משגב, תלמידים והורים כאחד נהנים ופעילים. זה היה אירוע בסדר גודל עצום וללא השוֹתפוּת של כולנו הוא לא היה מצליח כפי שציפינו". 6.6.17
 

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית