תומר זלצמן מסיים את אליפות אירופה במקום החמישי

אלון זלצמן500

קבוצת טימשגב- גיאנט ממשיכה לשבור שיאים, לאליפות אירופה באופני הרים שנערכה באיטליה בסוף השבוע האחרון  (25-27/7/2017)  יצאו חמישה רוכבים, שניים מתוכם תושבי הגוש ורוכבי קבוצת טימשגב.- ג'יאנט. 
 היות וזירת אופני ההרים המובילה נמצאת באירופה נחשבת תחרות זו ל"אליפות האלופים" ולתחרות ברמה הגבוהה ביותר בעולם. המסלול שנבנה בעיירה  DARFO BOARIO TREME  לא אכזב. לצד עליות ארוכות ומשופעות היו גם קירות קצרים ואלמנטים טכניים לרוב שאפשרו לרוכבים הטובים לבוא לידי ביטוי. 
תומר זלצמן (יובלים) זינק לתחרות מהמקום ה26 . תומר אשר צמח מקבוצת האופנים במחלקת הספורט של המרכז הקהילתי נחשב לרוכב מבטיח נצמד לדבוקה המובילה והתמקם לאורך מרבית התחרות  בתוך העשיריה בראשונה. המסלול הקשה והטכני סיפק הזדמנות נהדרת לרוכב הצעיר לשפר עמדות ולסיים במקום החמישי כאשר כ30 שניות מפרידות בינו  ובין המקום השלישי שזכה לעמוד על הפודיום. 
הישג זה של תומר הינו ההישג הטוב ביותר של רוכב ישראלי מאז ומעולם, מזכה אותו בכניסה לסגל האולימפי של ישראל ומבסס את מעמדו כאחת התקוות הגדולות של ענף האופניים הישראלי. 
לתחרות זו זינק גם גיללי גונן (אבטליון). גיללי, רוכב צעיר בשנתו הראשונה בזירה הבינלאומית זינק מהשורה האחרונה במקום ה76 מתוך 82 הרוכבים. גיל לי  הפגין אף הוא רכיבה מצויינת ןלאחר שעקף עשרות רוכבים מיקמה אותו בסיום במקום ה39 המצויין. 
את הנסיעה ליווה עוז דודאי מאמנם האישי. גיל לי נשאר באיטליה למחנה אימונים ואילו תומר חזר לארץ לאחר התחרות. שניהם מתכוננים לאליפות העולם שתיערך בספטמבר באוסטרליה. 3.8.17


 

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית