תוכנית חוג לכל ילד יוצאת לדרך במשגב

תוכנית 'חוג לכל ילד' תצא לדרך ביום שישי ה - 20/10/2017 . התוכנית מציעה לתלמידי שכבות ד' וה' חוג יישובי דו שבועי, בן שעה וחצי, מתוך החוגים שנבחרו ביישובים.
התכנים התגבשו במהלך החודש האחרון בשיתוף וועדות הנוער ביישובים, בהתייחסות לצרכים, לאפשרויות ולרצונות של כל יישוב ולמספר הילדים בשכבות הרלוונטיות. כל יישוב בחר מספר חוגים שיפעלו בו וילדי היישוב יוכלו לבחור מתוכם.
תוכנית חוג לכל ילד היא חלק מהתוכנית לחיזוק הצפון של משרד החינוך ומופעלת ע"י החברה למתנ"סים במתכונות שונות בכל רשות. משגב בחרה במתכונת של פעילות יישובית בימי שישי, כדי לענות על צרכיה ומאפייניה הגיאוגרפיים מחד והצרכים החברתיים בישובים מאידך. 
יעל ברעם - רכזת חוגי העשרה, אומנויות ומדעים במרכז הקהילתי מרכזת גם את הפרוייקט בליווי והדרכה של החברה למתנ"סים. בשבוע הקרוב רכזי היישובים יישתתפו בהשתלמות מנחה לקראת פתיחת התוכנית.

רון שני: "תוכנית 'חוג לכל ילד' מספקת לנו הזדמנות נהדרת לפעילות יישובית שכבתית. לא היה פשוט להתארגן לכך ולהתאים תכנית שנבנתה לרשויות עירוניות - למועצה אזורית מבוזרת כשלנו, זה דרש התארגנות רחבת היקף בזמן קצר במרכז הקהילתי ובמועצה – והתוצאה נראית איכותית וטובה מאוד. מאחל שנת חוגים נהדרת לילדי משגב" 12.9.17

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית