הישגים נהדרים באליפות העולם

image1

תומר זלצמן מיובלים סיים במקום ה - 12 וגיללי גונן במקום ה34  
תוצאות הרוכבים המשגביים מיקמו את הנבחרת הישראלית במקום השביעי בעולם

 

בסוף השבוע האחרון התקיימה בעיר קיירנס (CAIRNS) שבאוסטרליה אליפות  העולם באופני הרים, זוהי התחרות האחרונה והחשובה ביותר בעונת המרוצים. בין הרוכבים שייצגו את ישראל היו גם תומר זלצמן (יובלים) וגיללי גונן (אבטליון), השניים, רוכבים בקטגוריית הג'וניורס (נוער בגילאי 17-18) מתאמנים ומתחרים בקבוצת טימשגב-ג'יאנט המקומית. 

תומר זלצמן, בעוד הופעה מצוינת מסיים את התחרות במקום ה12 וקובע עוד תוצאה איכותית במיוחד, תומר אשר משלים עונה חלומית במסגרתה סיים במקום החמישי באליפות אירופה, קובע הפעם את התוצאה השנייה בטיבה בכל הזמנים ומסיים עונה יציבה בה התבסס כרוכב מוביל בזירה העולמית. גיללי גונן מסיים במקום ה34 וקובע את התוצאה השנייה בטיבה מבין רוכבי הסגל הישראלי ומשלים אף הוא עונה מצוינת בה התקדם בכל תחרות והוכיח הרבה כישרון. תוצאה זו איכותית במיוחד בהתחשב בגילו הצעיר ובכך שגם בשנה הבאה יתחרה במקצה זה. תוצאות הרוכבים המשגביים מיקמו את הנבחרת הישראלית במקום השביעי בעולם! והקנו לה את ההשתתפות באולימפיאדת הנוער שתיערך בבואנוס איירס ב2018. 
"זו היתה עונה יוצאת דופן, בה עבודה של שנים רבות התחברה בצורה כמעט מושלמת. קבוצת טימשגב שמה לה כמטרה להוביל את ענף אופני ההרים הישראלי, לגדל רוכבים ולהביאם לרמות הגבוהות ביותר, אין ספק שהתוצאות מדברות בעד עצמן ונותנות הרבה סיפוק ותקווה להמשך" - סיכם עוז דודאי מאמנם של השניים את עונת 2017. 
גיללי יחזור לארץ בקרוב ויצטרף  לאימוני הקבוצה לקראת פתיחת העונה הבאה בעוד תומר אשר צפוי להתגייס בנובמבר לצבא כספורטאי מצטיין נשאר באוסטרליה לטיול קצר לפני הגיוס.
12.9.17

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית