דלג לתוכן העמוד

ישובי המועצה

שכניה
מזכירות
אבטליון
מזכירות
אשבל
מזכירות
אשחר
מזכירות
גילון
מזכירות
דמיידה
מזכירות
הר חלוץ
מזכירות
הררית - יחד
מזכירות
חרשים
מזכירות
טל-אל
מזכירות
יודפת
מזכירות
כישור
מזכירות
כמאנה
מזכירות
כמון
מזכירות
לבון
מזכירות
מורן
מזכירות
מורשת
מזכירות
מכמנים
מזכירות
מנוף
מזכירות
מעלה צביה
מזכירות
מצפה אבי"ב
מזכירות
סלאמה
מזכירות
עצמון - שגב
מזכירות
ערב אל נעים
מזכירות
צורית
מזכירות
ראס אל עין
מזכירות
רקפת
מזכירות
שורשים
מזכירות
תובל
מזכירות

מוקד המועצה

מוקד מוניציפאלי 24/7

וואטסאפ מוקד מוניציפאלי

לשכה

דני עברי
ראש המועצה
מירב בן-דע
מנכ"לית המועצה
אחמד סואעד
סגן ראש המועצה וממלא מקום ראש המועצה
שמוליק דודאי
מנהל פיתוח עסקי
נבות זיסו גולדוין
מנהל פיתוח ישובים
רונן תשרי בן-משה
עוזר מנכ"לית
ורדית ליפשיץ
מזכירת לשכה
דינה נקלר
רכזת מידע לקידום תעסוקה
שירה ברק
מנהלת ביטחון קהילתי

אישור תושב

שירה ברק
מנהלת תחום שרות לתושב

ביקורת פנים

דודו דהן
מבקר פנים

פיתוח יישובים

נבות זיסו גולדוין
מנהל פיתוח ישובים
חן רגב
רכזת צח"י
חיים ריס
רכז אשכול הר כמון
סלאח סואעד
רכז מוניציפאלי- ראס אל עין ודמיידה
ואליד סואעד
רכז מוניציפאלי- חוסניה וכמאנה
ואעד טאהא
רכזת צח"י ביישובים הבדואים
נאיף סוואעד
רכז מוניציפאלי - סלאמה
נועה פולבר
רכזת תהליכים קהילתיים ביישובים

מרכז צעירים

אלה מירב כהן
רכזת השכלה וחיילים משוחררים
עופר אסטמקר פרידמן
מנהל מרכז צעירים וקליטה

קליטה

עופר אסטמקר פרידמן
מנהל מרכז צעירים וקליטה

אגף רווחה וקהילה

שירה אנדי גריי
מ"מ מנהלת אגף רווחה וקהילה
עביר סואעד
עו"ס חדשנות אזרחים ותיקים
ג'ופראן סואעד
עו"ס מרחבית ערב אל-נעים ומקדמת תעסוקה במגזר הבדואי
נג'ואן קאדריה
עו"ס מסגרות ילד ונוער מגזר בדואי
משי מעוז
עו"ס מרחבית- לוטם, שכניה, מנוף, קורנית
שירן פרץ
מזכירות וזכאות
חנית ווינשטיין
עובדת זכאות
סמאח אבו יונס
ראש צוות ועו"ס חוק הנוער
נירית אבן שדה
עו"ס מרחבית- יעד, כישור, מצפה אבי"ב, פלך, עצמון ותובל מרכזת תחום צרכים מיוחדים
רביע שאהין
עו"ס מרחבי- כמאנה עו"ס לחוק הנוער
ואעד טאהא
עו"ס מרחבית- סלאמה עו"ס צח"י
דאקר סואעד
עו"ס מרחבי- סלאמה ומרכז תחום ותיקים במגזר הבדואי
פארלי לולקו
עו"ס קידום נוער
רעות בריח
עו"ס מרחבית- אשחר, אשבל, יובלים, כמון, מכמנים ומעלה צבי"ה
עובד/ת סוציאלי/ת
עו"ס מרחבית- לוטם, טל-אל, חרשים, שכניה, קורנית ומנוף
שירה וידר
עו"ס מרחבית- אבטליון, הררית, יודפת, יחד ומורשת
רעות טוקר
עו"ס מרחבית- גילון, הר-חלוץ, לבון, צורית ושורשים עו"ס לסדרי דין
מראם אבו ריא
עו"ס מרחבית- דמיידה עו"ס קהילתית
רואן עוסמאן
עו"ס מרחבית- חוסנייה, ראס אל-עין עו"ס לסדרי דין
נג'לא סואעד
עו"ס מרחבית- ערב אל נעים עו"ס קהילתית
סאלח סלאם
עו"ס מסגרות ילד ונוער מגזר בדואי
מאיסא שלאעטה
עו"ס מסגרות ילד ונוער מגזר בדואי
נועה פולבר אנקה
עו"ס- מרכזת עבודה קהילתית
רים סולימאן
עו"ס אובדן ושכול
רונית וידר מלניק
עו"ס נתיבים להורות למתבגרים
אסנת קציר
מזכירת היחידה להתנדבות
סאלם אבו-אלהיג'א
רכזת משפחתונים מגזר בדואי

המרכז לטיפול במשפחה

עינב סטולרסקי
עו"ס רכזת נתיבים להורות יסודי
אסנת קציר
מזכירת היחידה להתנדבות
רונית וידר מלניק
עו"ס נתיבים להורות למתבגרים
רים סולימאן
עו"ס אובדן ושכול

גישור בקהילה

יוכי סבג
תוכנית התנדבות גישור בקהילה
היחידה להתנדבות
תוכנית התנדבות גישור בקהילה

היחידה להתנדבות

אגף חינוך

אגף החינוך

פקס אגף החינוך

מוטי מילר
מנהל אגף החינוך
אילנה צור
מזכירת אגף החינוך
צדוק יחזקאל
מנהל מינהלת קמפוס חינוכי משגב
ספי מלדסי
מנהלת החינוך לגיל הרך
מיקי וייסמן
מנהל תקציב ומנהל
ניצן בן שושן
מזכירת תקציב ומנהל
אפרת סגל אבני
מזכירת רישום
הילה טלאור
מנהלת הפרט וחינוך מיוחד
אסתר בלליס
מזכירת הפרט וחינוך מיוחד
נאדיה סואעד
מתכללת לגיל הרך בחברה הבדואית
פנינה ורסנו
קצינת ביקור סדיר חברה יהודית
כנרת קזדו
קצינת ביקור סדיר חברה יהודית
ערין סואעד
קצינת ביקור סדיר חברה בדואית
נורית מתן
רכזת אדמיניסטרטיבית לקייטנות וצהרונים
קרינה קוגן
מנהלת לידה עד גיל 3
סלאם אבו אלהיג'א
רכזת משפחתונים חברה בדואית

שירות פסיכולוגי חינוכי - שפ"ח

סמדר מטרסו
מזכירת השירות הפסיכולוגי-חינוכי

אגף כספים

לימור ברק
גזברית המועצה
יפה הרטמן
מזכירת גזברית
שני משעלי
מנהלת חשבונות ראשית
יפעת סגל
מרכזת תחום ארנונה
יעל הורביץ
מרכזת חיובים והנחות
עירית ריינגולד
מנהלת חשבונות
אוסמה סואעד
מרכז גביה
רינת כהן
אחראית קופה וגבייה
מוסטפא קאסם
מרכז פניות תושבים ואישורים
רתם אהרונוביץ
מנהלת חשבונות
חני שייער
הנחות ארנונה
דליה ג'עפרי
עובדת גזברות
הילה הלפר
הנהלת חשבונות

ועדת ערר לארנונה

ועדת ערר לארנונה

אסנת קציר
מזכירת הועדה
עו"ד אביעד קליג'
יו"ר
עו"ד שי ליאון
חבר ועדה
עו"ד נלי כהן
חברת ועדה

מחשוב

רלי דהן
אחראית מחשוב
ריקי אמסלם
אחראית מחשוב

ביטחון בטיחות ושעת חירום

עידן פייגנבאום
מנהל אגף ביטחון בטיחות ושעת חירום
סיגל פונס
מזכירת אגף ביטחון
חיים עזריה
אחראי מחסני חירום
שלומי אזרזר
סייר בטחון

אגף הנדסה

תומר לוין
מנהל אגף הנדסה, אחזקה ותשתיות
משה פלד
מזכיר אגף הנדסה
חוסיין אחמד גדיר
רכז פרוייקטים
אבנר מצובה
רכז אחזקה
אורית פרץ
רכזת פרויקטים ונגישות

הוועדה לתכנון ובניה

לאוניד מליקין
מהנדס המועצה והוועדה המקומית
שרית פריד
ממלאת מקום מזכירת הוועדה
סאמיה חסיאן דיב
סגנית מהנדס המועצה
סמר חורי
בודקת היתרים
לודה מלוטוק
בודקת היתרים
רים קאדרי
בודקת היתרים
סמיו טוקר
מידען תכנוני
אייל נסימי
מנהל פיקוח
ז'אק פיאוארה
מפקח בניה
טליע אסעד
מפקח בניה

אגף משאבי אנוש

אורית גבע
מזכירת כ"א
מור בן-סימון
רכזת משאבי אנוש
ליעד אשכנזי
רכזת משאבי אנוש
אירית אלבוים
חשבת שכר

אגף שפ"ע ואיכות סביבה

לב רוזנשטיין
מנהל אגף שפ"ע ואיכות סביבה
ד"ר איתן קליגלר
מנהל השירות הווטרינרי
מירי פרחי
אחראית רישוי עסקים ומזכירת אגף שפ"ע
דובי רייטמן
רכז מיחזור ותברואה
גונן פז
פקח וטרינרי

רכש וביטוח

לשכת הרב

הרב עוזיאל אליהו
רב המועצה
גלית פינטו
מזכירת לשכת הרב

תחבורה

דורון חסיד
מנהל מחלקת תחבורה
גלית דמתי
מזכירת מחלקת תחבורה
עותמאן כיאל
קצין בטיחות תחבורה

הספריה האזורית משגב

רון ניסל מילר
מנהל הספרייה
נטע שלם מנחם

אמנה מסרי
ספריית סלאמה
גלי הראל אוזן

חממה פדגוגית

גלית שילר
חממה פדגוגית

המחלקה לקידום נוער

מזכירת קידום נוער
מזכירת המחלקה
לימור לוגסי
מנהלת היחידה
אורלי אזולאי
מנהלת השכלה קידום נוער
מייקרים
מייקרים

מועדון כפרי

ועדת ביקורת

יהודית סלע
קורנית
אבי גרבובסקי
הררית
אסתר פרץ
כישור

תאגידים

החברה הכלכלית משגב

החברה הכלכלית למשגב

שמוליק דודאי
מנכ"ל
דני עברי
ראש המועצה - יו"ר

מנהלת תרדיון בע"מ (פארק תעשיות משגב)

פארק תעשיות משגב- מינהלת תרדיון בע"מ

שמוליק דודאי
מנכ"ל

מרחבים - עמותה לותיקי משגב

פקס מרחבים - עמותה לותיקי משגב : 04-9990623

מיכל חונן
מנהלת העמותה

קולחי משגב

סמי ניסן
מנכ"ל
דני עברי
ראש המועצה - יו"ר
יורם קורן
אחראי תחום ביוב
מרטי קרפל
אחראי תחום מים

מרכז קהילתי משגב

לורנה לוגסי
מרכז קהילתי משגב - מתכללת אשכול צפון
סיון גולדמן
מנהלת המרכז הקהילתי
מוטי סרור
אחראי הסעים ורכז שלוחת הר שכניה
גיא שגיא
מנהל מחלקת תרבות
אושרת סולומון
מזכירת המרכז הקהילתי
אהובית קייזר
אחראית גבייה
אילנית כהן
רכזת כ"א ושכר
ילנה ורשינסקי
מנהלת חשבונות
חן שנקר
חשבת שכר
איילת כהן
רכזת שיווק ופרסום
מוטי סרור
רכז הסעים וביטחון
ויקטור אוזן
מנהל אחזקה ותפעול ואחראי בטיחות

מחלקת תרבות

ענבל ארגוב
מזכירת מח' תרבות

בית הספר למחול

נגה פרייס
מקצועות מחול
רקפת בנימיני
מרכזת מגמת מחול לבגרות

להקות המחול משגב

איילת בראונשטיין
מנהלת בית ספר למחול ולהקות משגב

מחלקת ילדים ונוער

רותם וצלר - אוחנה
מנהלת מחלקת נוער
דגנית פרץ
מרכזת תכנית 'רעים'
יואב לבנטר
רכז תכנית 'שווים'
מחמוד סואעד
רכז בדואים
רון דרסן
רכז הדרכה - הנוע"ל
רון דרסן
רכז הדרכה - הנוע"ל
גל אנגדיה
מנהלת אשכול צפון
אופיר מצליח
רכזת הדרכה האיחוד החקלאי
אייל יסוד
מנהל אשכול מרכז
ענת ספיאשוילי
רכזת תכנית להב"ה
לורן סמט
מנהלת אשכול דרום

קונסרבטוריון

אלון בר (ברגבאום)
מנהל מרכז המוסיקה

שרותים לעובדות/י המועצה