לגור בצפון

אזור משגב נמנה עם המקומות המבוקשים ביותר עבור מגורים בצפון. אנשים רבים המחליטים להגשים חלום רחוק פונים אל המועצה האזורית משגב, במטרה לבחון אפשרויות שונות של התיישבות בצפון. מוקד המידע לקליטה של המועצה הוא הכתובת הנכונה עבור מי מכם המעוניין במידע אודות מגרשים לבניה, או אופציות אחרות עבור מגורים בצפון באזור משגב, אך גם באתר האינטרנט של המועצה ניתן למצוא מידע רב אודות נושאים אלו. האתר  מכיל מידע מעודכן ורלוונטי שיכול לסייע לכם רבות בקבלת ההחלטה, ולאחר מכן בתהליך הקליטה עצמו.

ראשית, האתר מכיל מידע עדכני אודות זמינות של מגרשים לבניה ביישובי המועצה. במועצה ישנם כ35 יישובים, רובם קהילתיים, בהם מתבצעים פרויקטים שונים. אפשרויות הקליטה למועצה האזורית משגב מגוונות עד מאוד, ואין זה מפתיע כי רבים רואים בה כיעד המועדף עבור התיישבות בצפון. בעוד שעצם המעבר אל מגורים בצפון הוא מטרתם של רבים, החיים במועצה טומנים בחובם יתרונות רבים נוספים. לצד הנוף המרהיב והריחוק המרגיע מן העיר, במועצה פועלת אחת ממערכות החינוך הטובות בארץ. מערכת החינוך של המועצה האזורית משגב ידועה בשל איכותה הגבוהה והדגש שהיא שמה על ערכי הטבע ושמירת הסביבה, שכן חיים במשגב הם חיים יחד עם הטבע, ולא חיים על חשבון הטבע.

    

בעזרת מוקד המידע לקליטה, וכן באמצעות אתר האינטרנט, תוכלו ללמוד עוד על החיים במשגב. לדוגמא, תוכלו ללמוד על פעילויות הנוער ועל אפשרויות התעסוקה הקיימות באזור. בנוסף, תוכלו ללמוד על מערך השירותים המוניציפאליים שמפעילה המועצה ועל המוסדות השונים הפועלים בה. במידה ואתם עדיין מחפשים את האופציה שתמצא חן בעיניכם, תוכלו להתעדכן אודות מגרשים לבניה חדשים וישנים וכן בנוגע לאופציות נוספות של מגורים בצפון. לסיכום, התיישבות בצפון היא פרויקט. פרויקט של איכות חיים וקהילה. פרויקט בו גם אתם יכולים לקחת חלק.

 

 

לגור בגליל

באזור יפיפה של צפון הארץ, אותו רובנו מכירים בשם גליל מערבי, ממוקמת המועצה האזורית משגב. ישובי משגב הוקמו כחלק מפרויקט התיישבות בגליל שהחל בשנות ה-80.  שטח המועצה מתפרס על כ-200,000 דונם בגליל מערבי ובתוכו 35 יישובים. החיים ביישובי המועצה מתאפיינים באורח חיים קהילתי ובאיכות חיים גבוהה. במידה וגם אתם מעוניינים לשלב איכות חיים עם נוף עוצר נשימה, המועצה האזורית משגב מזמינה אתכם להגשים חלום ולהקים בית בגליל בתחומה.

באתר האינטרנט של המועצה האזורית משגב יש  מידע מגוון  אודות אפשרויות התיישבות בגליל והקמת בית באחד הישובים.  יישובי משגב מציעים לכם הזדמנות לשלב בין האוויר הצלול  של גליל מערבי לבין איכות חיים גבוהה ומתקדמת. המועצה מפעילה מערך שירותים מוניציפאליים רחב הכולל בתוכו פעוטונים, גני ילדים, בתי ספר יסודיים ועוד. יחד עם פארקי התעשייה של המועצה, קופות החולים הזמינות ושאר המוסדות באזור, המועצה האזורית משגב מהווה מוקד משיכה מועדף עבור רבים. באתר האינטרנט תוכל ללמוד עוד על כך, וכן על נושאים נוספים.

הקמת בית בגליל, התיישבות בגליל , היא חווית חיים הכוללת היבטים רבים. המעבר אל חיים בכפר  טומן בחובו יתרונות רבים הבאים לידי ביטוי בצורת החיים במשגב. מערכת החינוך של המועצה, לדוגמא, היא מן הטובות בארץ וכוללת תוכניות לימוד ייחודיות. הדור הצעיר במשגב גדל  על ערכי הטבע ושמירת הסביבה, שכן משגב שמה בראש סדר העדיפויות קיום אורח חיים כפרי ללא פגיע בטבע.