סדנאות קוקטלים בת"א, קיר טיפוס בבאר שבע, סיור חנוכיות בירושלים ועוד - מרכז הצעירים שומר על קשר עם צעירי משגב המתגוררים בערים הגדולות והמרוחקות


בתום שנת הפעילות של מרכז צעירים במגוון נושאים ותחומים והערכות לשנה הבאה, מוגש לכם קצת על הנעשה בערים ומקומות בארץ, בהם ריכוז של סטודנטים וצעירים ממשגב.

אז מה היה לנו? סדנאות קוקטלים, פעילות על קיר טיפוס בבאר שבע ובת"א. עוד בתל אביב, סדנת אימפרוביזציה, בירושלים סיורי גרפיטי, סדנת הנבטה והכנת עציצים לבית, מפגשים בפאבים, ועוד.

בחנוכה, התקיים בבאר שבע מפגש הדלקת נרות וסופגניות, ובירושלים סיור חנוכיות ומפגש צעירים במרקיה .

קיימנו זיכרון בסלון במהלך יום הזיכרון לשואה ולגבורה בת"א ונציגינו עמית עשת מרקפת ושרית ויסמן מעצמון הגיעו עד לתל אביב ובאר שבע והעבירו סדנה להתנהלות כלכלית.

הידעתם? מרכז הצעירים משגב מעסיק סטודנטים תמורת מלגה של 10,000 ₪ בהפעלת פעילות לסטודנטים ממשגב שלומדים במוסדות החינוך בירושלים, תל אביב ובאר שבע. במהלך שנת הלימודים תשע"ט עסקו במלאכה: שירה ישראל וסיגל ברידג' בירושלים, בתל אביב מיכאל לוי וענבר ביטון ובבאר שבע שיר יצחק וצליל דהן.

המילגאים הפיקו במהלך שנת הלימודים אירועים רבים ויצרו קשר עם משגבניקים כשהרעיון הוא שהבית הוא במשגב ואנו נגיע אליכם גם כשאתם רחוקים מהבית.

פרויקט נוסף שהחל השנה הוא מענק ייחודי למשגבניקים שירצו לעבוד באבטחה במוסדות החינוך במשגב, הצעירים יקבלו בנוסף לשכר גם בונוס של 10,000 ₪, הרעיון לייצר עבודות לצעירים במשגב ובנוסף מוסדות החינוך מרווחים חברה צעירים ממשגב בשערי בית הספר.

בשנת תשע"ט נמשיך בפעילות, ונקווה שיותר ויותר משגבניקים יצטרפו למפגשים. אנו תמיד נשמח לקבל רעיונות לפעילות וקשר עם הצעירים , מוזמנים לקבל מידע מדף הפייסבוק של "מרכז צעירים משגב" אפשר תמיד לפנות אלינו במיל misgav4u@misgav.org.il  או בטלפון 04-9902020

מילגאים בקיר טיפוס בבאר שבע