לגור בגליל

לגור בגליל

באזור יפיפה של צפון הארץ, אותו רובנו מכירים בשם גליל מערבי, ממוקמת המועצה האזורית משגב. ישובי משגב הוקמו כחלק מפרויקט התיישבות בגליל שהחל בשנות ה-80.  שטח המועצה מתפרס על כ-200,000 דונם בגליל מערבי ובתוכו 35 יישובים. החיים ביישובי המועצה מתאפיינים באורח חיים קהילתי ובאיכות חיים גבוהה. במידה וגם אתם מעוניינים לשלב איכות חיים עם נוף עוצר נשימה, המועצה האזורית משגב מזמינה אתכם להגשים חלום ולהקים בית בגליל בתחומה.
תמונת נוף
 
באתר האינטרנט של המועצה האזורית משגב יש  מידע מגוון  אודות אפשרויות התיישבות בגליל והקמת בית באחד הישובים.  יישובי משגב מציעים לכם הזדמנות לשלב בין האוויר הצלול  של גליל מערבי לבין איכות חיים גבוהה ומתקדמת. המועצה מפעילה מערך שירותים מוניציפאליים רחב הכולל בתוכו פעוטונים, גני ילדים, בתי ספר יסודיים ועוד. יחד עם פארקי התעשייה של המועצה, קופות החולים הזמינות ושאר המוסדות באזור, המועצה האזורית משגב מהווה מוקד משיכה מועדף עבור רבים. באתר האינטרנט תוכל ללמוד עוד על כך, וכן על נושאים נוספים.
 תמונת נוף
 
הקמת בית בגליל, התיישבות בגליל , היא חווית חיים הכוללת היבטים רבים. המעבר אל חיים בכפר  טומן בחובו יתרונות רבים הבאים לידי ביטוי בצורת החיים במשגב. מערכת החינוך של המועצה, לדוגמא, היא מן הטובות בארץ וכוללת תוכניות לימוד ייחודיות. הדור הצעיר במשגב גדל  על ערכי הטבע ושמירת הסביבה, שכן משגב שמה בראש סדרי העדיפויות  קיום אורח חיים כפרי ללא פגיעה בטבע.תמונת נוף
 


לגור בצפון

לגור בגליל

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית