חוג לכל ילד

(15/08/2018 08:30)

רכזת שחר רוזנפלד

טל: 04-9902322
פקס: 04-9902393

 

פרויקט חוג לכל ילד של משרד החינוך החל לפעול השנה בכל הרשויות באזור הצפון כחלק מהפרויקט לחיזוק הצפון , כאשר מודל ההפעלה ופרטי הביצוע מתגבשים תוך כדי תנועה, בפרט במועצות האזוריות, הנדרשות להתמודד עם מערכת הסעות מורכבת. במשגב פעילים בפרויקט 913 תלמידים בכיתות ד'-ה', מספר חסר תקדים במועצות אזוריות.

במשגב בחרו לבנות מודל של חוגים ביישובים, ולא בתום יום הלימודים בבתי הספר, ובדרך זו למנף גם את הפעילות וגיבוש השכבות ביישוב, למעט הישובים הבדואים – שבחרו לקיים את הפעילות בבתי הספר.

יעל ברעם (בישובים היהודיים) ואדם גורן (בישובים הבדואים) מרכזים ומובילים את הפרויקט מטעם המרכז הקהילתי: "בחרנו לגשת אל הפרויקט הזה בתפיסה חברתית-יישובית כדי למנף את הפעילות ביישוב מחד, ולקבל תמיכה משמעותית לפרויקט מצד היישוב – מאידך. היישובים לקחו מחויבות להקצאת מבנים ומתקנים ולהעמיד נציגות יישובית מלווה לפרויקט, וועדות הנוער סייעו לנו לבחור את החוג המתאים ואת מסגרת הפעילות.

העבודה עם נציגי היישובים הייתה יוצאת דופן באיכותה, בהירתמות ובנכונות לעבודה קשה ורצינית. כל הצדדים הרוויחו מכך המון"

רון שני – ראש המועצה: "מדובר בפרויקט אדיר ממדים מבחינת לוגיסטיקה ותאומים, והוא עדיין בשלבי התהוות, סגירת קצוות ולימוד, אבל ההנאה כבר מורגשת. אני שמח שבחרנו לחזק בעזרתו את היישובים ומוקיר מאוד את ההירתמות של היישובים לפרויקט"

התוכנית הינה מסובסדת ולאחר חודש פעילות לא נוכל לאפשר ביטול השתתפות והחזר כספי-לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא בעיון את התקנון באתר תחת 'נהלים ותקנונים'.

 

אבטליון

אשחר

גילון

הר חלוץ

הררית

חרשים

טל-אל

יובלים

יעד

כמון

לבון

מורן

מורשת

מכמנים

מנוף

מעלה צביה

מצפה אבי"ב

עצמון

פלך-תובל

צורית

רקפת

שורשים

שכניה-קורנית

 

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית