תעשיה ותעסוקה

(05/12/2017 09:46)
באזור משגב קיימים מאות מפעלים ועסקים בתחומים רבים. שילוב ייחודי של סביבת מגורים כפרית איכותית עם פעילות כלכלית ועסקית אינטנסיבית. האזור נמצא בתנופת פיתוח מואצת, פארקי התעשיה, תרדיון ובר לב, מתאפיינים ברמת פיתוח גבוהה ובטיפוח סביבתי מרשים. אזורי התעשיה הינם איזורים נקיים עם מודעות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה.החיבור לכל מרכזי הפעילות האחרים מיידי ומהיר - רק 20 ק"מ לקריות, תפן ונהריה, רק 40 דקות לחיפה וליקנעם.
מרכז המידע לתעסוקה
מרכז המידע לתעסוקה הוקם כשירות חדש של המועצה לתושבי משגב ולנקלטים חדשים באזור, כחלק מהיעדים שהוגדרו לשנת 2006 ומתוך מחוייבות להרחבת יישובי משגב ויצירת תשתיות תעסוקתיות.   המרכז נועד לספק מידע על משרות פנויות באיזור משגב ובצפון בכלל לדורשי עבודה ולנקלטים חדשים באזור, ולרכז מאגר של מחפשי עבודה.
המרכז יספק מידע גם בנושא יזמות עסקית והקמתו של עסק עצמאי, לימודים, קורסים והשתלמויות להסבה מקצועית. 
מפעלים וחברות, ייזום ופיתוח 
מט"י - מרכז טיפוח יזמים
הפעילות העסקית והתעשייתית האינטנסיבית בכרמיאל וביישובי הסביבה, יוצרת תשתית רחבה של שירותים תומכי תעשיה כגון: שירותי חונכות, ליווי עסקי וגיוס מקורות מימון ומשקיעים. זאת באמצעות מט"י - המרכז לטיפוח יזמים.
מט"י  לב הגליל הינה עמותה ציבורית אשר הוקמה ע"י עיריית כרמיאל ומוא"ז משגב, הסוכנות היהודית, משרדי ממשלה ואנשי הקהילה העסקית באזור.
מט"י מסייע ליזמים לבחון באופן מקצועי ואובייקטיבי כדאיות להקמת עסקם, תכנון העסק, השגת מימון לפתיחתו והרחבתו, קשרי שיווק ויעוץ עסקי.
 
 
 ניתן לפנות טלפונית, 04-9885618 או באמצעות האתר והמייל.  
לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית