מגורים בכפר

(22/03/2016 20:22)
באתר האינטרנט  של המועצה האזורית משגב תוכלו למצוא מידע עדכני רב על מסגרות שונות של מגורים בכפר ועל אופציות של בניה כפרית.
במועצה האזורית משגב חברים כ 35 יישובים, רובם קהילתיים. באתר תוכלו ללמוד באילו יישובים מתבצעים פרויקטים של הרחבה ומהן האפשרויות העומדות בפניכם. 
המועצה מזמינה אתכם לקחת חלק ביישוב בגליל ובהגשמת חזונה להקמת אזור סובלני, ייחודי עם קהילה נדירה ואיכות חיים גבוהה. למעשה, כבר היום, החיים במשגב הם חיים של איכות חיים, טבע ושלווה, ובאתר האינטרנט תוכלו ללמוד עוד על החיים ביישובי המועצה ועל ההיבטים השונים של מגורים בכפר.
תמונת נוף
                                 (מבט מלמעלה - ישוב הר חלוץ)
  המועצה האזורית משגב אומנם מזמינה אתכם לקחת חלק בפרויקטים של בניה כפרית המתבצעים בתחומה, אך חשוב לדעת כי החיים במשגב אינם מסתכמים בזאת בלבד. החיים במשגב הם חיים של קהילה. חיים של טבע. הדור הצעיר במועצה נהנה ממערכת חינוך ייחודית וחדשנית המוכרת ברחבי הארץ בשל איכותה הנדירה, ואתם נהנים ממערך שירותים מוניציפאליים רחב. מיקומה של המועצה מאפשר הגעה אל חלקים נרחבים בצפון הארץ, ואפשרויות התעסוקה העומדות בפניכם מגוונות עד מאוד. אין זה מפתיע כי רבים מאלו המחפשים מסגרת מגורים בכפר רואים במועצה האזורית משגב כבחירה המועדפת.
תמונת נוף
 
באתר תוכלו גם ללמוד על מוקד המידע לקליטה. מחלקת הקליטה של המועצה מפעילה מוקד זה במטרה לספק מידע עדכני ושוטף אודות החיים במשגב וכן אודות אפשרויות הקליטה הקיימות. מוקד המידע יעדכן אתכם בנוגע להתקדמותה וזמינותה של בניה כפרית באזור, וילווה אתכם בתהליך הקליטה וההתאקלמות במסגרת המעבר אל מגורים בכפר. החיים במשגב הם חיים של קהילה כבר מן הרגע הראשון. זוהי הזדמנות נהדרת לשדרג את איכות חייכם, להוסיף טבע ונוף לשגרת היום ולזכות במערכת חינוך איכותית ומתקדמת עבור הדור הבא.
תמונת נוף  תמונת נוף
לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית