שר הכלכלה חה"כ אלי כהן במשגב: "כעומק הפריפריה כן גודל ההטבה" – משרד הכלכלה משיק שתי תוכניות ייחודיות לעידוד מפעלים בגליל

שר הכלכלה אלי כהן במשגב 8-17 (3)

שר הכלכלה חה"כ אלי כהן הודיע בביקורו במשגב על שתי תוכניות חדשות של משרד הכלכלה לעידוד מפעלים בגליל: תכנית הטבות למפעלים ותכנית להגדלת הפריון התעשייתי.
השר התארח בחממה הטכנולוגית 'טרנדלינס', בפארק התעשיה משגב (תרדיון), יחד עם אהרון אהרון מנכ"ל הרשות לחדשנות, נחום איצקוביץ מנכ"ל רשות ההשקעות, מיכל פינק סמנכ"לית אסטרטגיה במשרד הכלכלה וצוותיהם, ונפגש עם ראש המועצה – רון שני ומנהלי 'טרנדלייינס': סטיב רודס – מייסד טרנדליינס, וניצה קרדיש – מנהלת החממות.
רון שני דיבר עם השר כהן על הצורך לעודד מפעלים ויזמויות לעבור לגליל ולספק תעסוקה איכותית לאזור והשר הציג את התוכניות שמשרדו משיק בימים אלה במסגרת התכנית לפיתוח הצפון:
תוכנית לעידוד מפעלים לעבור לגליל, כשהקו המנחה הוא 'כעומק הפריפריה כך גודל ההטבה שתינתן' ותוכניות להגדלת הפריון התעשייתי באזור.
עוד דובר במפגש על תוכניות שיעודדו חברות הייטק לעבור ולפתוח שלוחות בגליל, על ההון האנושי כאן ועל הנגשת תוכניות לתעשיות קלאסיות שיוכלו לקדם חדשנות בתחומי הפעילות שלהן.
כמו כן דובר על תוכניות רשות ההשקעות המופנות לצפון בעקבות תוכנית הממשלה לעידוד הצפון, וכיצד מנגישים את התוכניות לתעשיינים ובעלי העסקים באזורנו.
רון שני: "התוכניות של משרד הכלכלה הן כיוון נכון וחשוב לאזור. חשוב לשמור על יתרון יחסי של הגליל ביחס לאזורים קרובים. מקומות תעסוקה איכותיים ימשכו לכאן אוכלוסיה חזקה ויביאו לצמיחה אזורית". 22.8.17

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
nirits@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית