איל מגן, בן יובלים, בין מקימי גיגיה הישראלית שנמכרה לענקית התוכנה סאפ במעל מיליארד ש"ח

שלושת השותפים - איל מגן מימין

סאפ, חברת התוכנה הגדולה באירופה, רוכשת את גיגיה – שמנהלת פרופילים של גולשים עבור אתרי תוכן גדולים של חברות כמו פפסי, KLM וליגת ה- NBA.  גיגיה, המעסיקה כ-100 עובדים בישראל. עוסקת בניהול זהויות משתמשים רשומים באתרים גדולים ונחשבת לחלוצה בתחום זה. על רקע הרגולציה והחקיקה הגוברת בתחומי הפרטיות ואבטחת המידע, גוברת גם הדרישה לטכנולוגיה של גיגיה.
איל מגן, אחד משלושת השותפים המובילים את גיגיה ב11 שנותיה, צמח והתחנך ביובלים, במחזור הראשון של בית ספר משגב, במגמת מחשבים, וזוכר בחום את התקופה הזו. 
איל: "עולם המחשבים והעולם אנושי-תרבותי-פסיכולוגי – שניהם היו משמעותיים בבית הספר ובכלל בקהילת משגב.
היה דגש על העשרה במגוון תחומי ידע, היה מקום תרבותי-חברתי מעשיר, בבית ספר, בתנועה וביישוב. תפקידי בחברה לא היה טכני ולאחרונה השלמתי לימודי פסיכולוגיה קלינית ובכך אני מתכוון לעסוק, אני חושב שלמצע רחב האופקים והפתוח שגדלתי עליו יש חלק חשוב בהתפתחות שלי"
איל מציין עוד כי להצלחה הזו שותפים רבים בכל המובנים. "כיזמים גייסנו הרבה כסף ממשקיעים וצרפנו הרבה עובדים, ההצלחה והעוגה מתחלקים בין הרבה אנשים. חשוב לנו שכולם ירוויחו, ויראו ברכה בעמל הרב שהשקיעו. יש בכך סיפוק גדול וסגירת מעגל, זה לא לוטו ולא מזל אלא הרבה עבודה קשה והתמדה, וכמובן, גם נטילת סיכונים. לא תמיד ולא לכולם זה נגמר ככה."27.9.17


 

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
nirits@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית