מרכז פיתוח חדש של רפאל הוקם בפארק תעשיות משגב

(05/03/2018 11:53)
ביקור ברפאל

רפאל פתחה מפעל נוסף בפארק תעשיות משגב (תרדיון). כחלק ממימוש החזון של החברה להקמת מרכז פיתוח הנדסת נתונים וחדשנות. המתחם נועד לחבר ולגשר בין החברה לעולם האזרחי ולטכנולוגיות מתפתחות כגון קוד פתוח, וכן פיתוח מהיר ויעיל בקבוצות מולטי-דיסציפלינאריות.
האתר החדש יעודד ויקדם שיתופי פעולה עם חברות וטכנולוגיות פורצות- דרך נוספות מהעולם החיצוני לרפאל, תוך פיתוח מערכות באמצעות שימוש בענן ציבורי.
המתחם כולל את ה"מייקרס ספייס" (Makers Space) - מרכז פיתוח חדשנות לעידוד הנבטות ושיתופי פעולה על-ידי מתן כלים למימוש מהיר של רעיונות חדשים, המבוססים על יכולות ייצור ביתיות ולא תעשייתיות, מתן במה להצגת רעיונות חדשים ויצירת שיתופי פעולה פנים וחוץ ארגוניים.
הטכנולוגיות ואמצעי הייצור באתר מגיעים מהעולם החדש והישן כאחד, וכוללים טכנולוגיות חדישות בתחומי האלקטרוניקה, הרובוטיקה, הלייזרים ומדפסות התלת-ממד, אבל גם אמצעים מסורתיים כגון מכונות מסגרות או נגרות וכן שני אזורי עבודה מעבדתיים לבניית אבי טיפוס.
המתחם החדש יחזק את פעילות רפאל בצפון - גיוס, קליטה ושיתופי פעולה עם חברות ויזמים, וכן יאפשר לממש את היצירתיות והחדשנות הרפאלית בעולמות תוכן חדשים.
רון שני – ראש המועצה ביקר והתרשם מהמתחם. רון: "הדינמיות, החדשנות והפתיחות מעידים על ארגון קשוב היטב לעולם מסביב, ולא רק העולם הצבאי, אלא גם העולם האזרחי."
רון הציע לרפאל להגביר את השיתוף עם בתי הספר של משגב, במיוחד בנושאי רובוטיקה ורחפנים. 27.2.18
 

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית