"זמן לטבע ומוסיקה"

במסגרת אירועי 70 למדינת ישראל יתקיימו ברחבי משגב שלושה ימים של טיולים מודרכים ומופעי מוסיקה בימי חמישי-שבת 24-26.5.18.
הטיולים יעברו במסלולים מוכרים וכאלו שפחות, יפגישו בין אנשים ורעיונות ויחברו לערכי הקהילה במשגב.
באירוע שיתחיל ביום חמישי 24.5.18 יתקיימו מסלולי טיול מודרכים אחה"צ ובערב. ב"בית הבד" באבטליון יארח שלושה מופעי מוסיקה. הזמרת והיוצרת, שירי גולן, תושבת טל אל, באירוע מוזיקלי וחדש, מוכר ומקורי. המופע המרגש כולל את מיטב שירי הזמר העברי עם, סיפורים, מוזיקה מקורית ועוד . "יואל שמש וכוכבי הלכת" יביאו לבמה חגיגה של גרוב פסנתר משמחת, בועטת וממזרית. יואל, פסנתרן וזמר, בן היישוב מנוף, מציג גישה ייחודית ועכשווית לפסנתר הישראלי, המשלבת השפעות מקומיות עם מוזיקה שחורה. ההרכב "בינת אל פאנק" גרוב המשלב פאנק (funk) עם מוסיקה תימנית מסורתית המושפע מסגנונות רבים כמו אפרו-ביט, מוסיקה ים-תיכונית, ג'אז ורוק פסיכדלי-תורכי יחתום את היום במופע שהופך למסיבה.  במקביל יתקיימו בחוסניה ובדמיידה חגיגות רמדאן, שייפתחו לכלל תושבי משגב עם סיורים, אירוח ומופע שירי רמאדאן עם תהלוכה ססגונית.
ביום שישי 25.5.18 נפתח עם טיולי בוקר באזור המזרחי של משגב. ב"יקב לוטם" יתארחו מופעי מוסיקה המביאים טעימות מפרס, תורכיה, אתיופיה ועוד. 
הזמרת, היוצרת והפייטנית מורין נהדר בהופעה מרגשת, מקפיצה ומשמחת, שבה ישולבו שירים מאלבומה החדש והמצליח 'גולה גנדום' (פרח החיטה)  – עיבודים חדשים ורבי דמיון והשראה לקלאסיקות עממיות-פרסיות בשילוב מרתק בין מזרח למערב. 
להקת דיוואן סאז' תלווה אותנו למסע מוזיקלי מאיסטנבול עד טהראן. מסע הנפתח במלודיות שקטות הפורטות על נימי הרגש הפנימיים ומתפתח אל מקצבים סוחפים המביאים את הקהל לרקוד.
תמרדה במופע גרוב עם מגוון השראות מוזיקליות, הנעות בין האפריקאי-קאריבי לפולק ישראלי מלא ברגש, פשטות ואמת.
ב"מחלבת הנוקד" יופיע ההרכב "הג'אם של ששון" עם קאברים לשירים ישראלים.
בשבת 26.5.18 בבוקר יתקיימו מסלולי טיול לכל המשפחה. אחה"צ נארח ב"דרך של בן" מופע חדש לילדים  "ריח של חלומות" עם דנה עדיני.
החל משעה 18:00 יתקיימו חגיגות רמדאן בראס אל עין שייפתחו לכלל תושבי משגב עם סיור מודרך, אירוח ביתי, שירי רמאדאן ותהלוכה ססגונית.
את שלושת הימים נחתום עם הגרובטרון במסיבה עברית.
האירועים כולם במחיר סמלי וברישום מראש בלבד באתר המועצה. 24.4.18

פרסומים נוספים - חדשות

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311|
פקס:04-9902315|
nirits@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית