אליה הדר זריהן מונתה לתפקיד מנהלת ביה"ס היסודי לבון

(08/08/2018 09:50)
אליה זריהן (3)

 

אליה הדר זריהן , תושבת ראש פינה, נשואה ואם לשניים, מונתה לתפקיד מנהלת ביה"ס היסודי לבון, שיפתח בשנת הלימודים הקרובה במבנה הזמני בהר חלוץ.
אליה בעלת תואר b.e.d.   בחינוך מיוחד ממכללת גורדון, MA מאוניברסיטת חיפה, ובוגרת "אבני ראשה"- תוכנית להכשרת מנהלים. ב- 17 שנים  האחרונות שימשה כמחנכת, רכזת חברתית ורכזת פדגוגית, כסגנית מנהלת בית ספר יסודי וכמנהלת בי"ס מפתן.

אליה: "החזון החינוכי שלי גובש ועוצב לאורך השנים לאור הניסיון שצברתי, השינויים והתמורות שחלו בחברה, במערכת החינוך ובצרכים והאפשרויות שהקדמה מזמנת לנו. הוא משמש לי כמגדלור המכוון את הדרך והעשיה, ומסייע לי 
להיות ממוקדת ולתכנן תכנון יעיל ומותאם.
אני מאמינה כי תפקידה של מערכת החינוך ושל שליחיה, אנשי החינוך, הוא הקניית ערכים, עקרונות ומיומנויות החיוניים לתפקודו של אדם בחברה איכותית מתקדמת ויוזמת.
כל זאת ניתן להשיג ע"י מימוש התפיסה ההוליסטית שבמרכזה עומד התלמיד והאמונה הבסיסית של אנשי החינוך בתלמיד כאדם בעל כוחות, יכולות, חשקים ומוטיבציה.
תפיסה זו מאפשרת לתלמיד להגיע לרווחה נפשית ולקבל הזדמנות, לבחור, להתנסות להניע וליהנות מעשיה בעלת משמעות עבורו ועבור הסביבה. "לכל אדם זכות שווה להיות שונה".
אני מצטרפת לתהליך שהחל לפני שנתיים, בעבודה משותפת של הקהילה, אריק ברנס - מנהל ההקמה ואגפי החינוך וההנדסה במועצה. התרשמתי מתהליך החשיבה העמוק והמשתף על הפדגוגיה של בית הספר וההיבט האדריכלי שנובע ממנה.
בחרתי להתמודד על ניהול בית הספר מתוך הערכה לתהליך זה וההזדהות עם התפיסה החינוכית של ביה"ס.
אני מתרגשת מאוד לקראת פתיחת שנת הלימודים הראשונה בבית ספר לבון ומודה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק מהעשייה החינוכית הענפה במשגב. בטוחה אני כי צפויה לנו דרך מאתגרת ומהנה. "

לאתר הקתדרה במשגבלאתר מרכז קהילתי משגבלאתר יישוב לדורותלאתר הנופלים
צרו קשר
ד.נ. משגב 20179000|
דוברות המועצה|
טלפון:04-9902311 מוקד משגב|
פקס:04-9902315|
yifat@misgav.org.il
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית משגב, טלפון:04-9902311. האתר מספק מידע כללי בלבד. הנוסח המחייב הוא זה הקבוע בהוראת הדין הרלוונטית כפי שתהיינה מעת לעת.
מועצה אזורית משגב - דף הבית