דלג לתוכן העמוד

מוקד המועצה

מוקד מוניציפאלי 24/7

מוקד מוניציפאלי חיוג מקוצר

וואטסאפ מוקד מוניציפאלי

עדי אוזדובה
מנהלת תחום שרות לתושב

לשכה

דני עברי
ראש המועצה
מירב בן-דע
מנכ"לית המועצה
אחמד סואעד
סגן ראש המועצה וממלא מקום ראש המועצה
שמוליק דודאי
מנהל פיתוח עסקי
נבות זיסו גולדוין
מנהל פיתוח ישובים
רונן תשרי בן-משה
עוזר מנכ"לית
חיה שאל
מזכירת לשכה
ורדית ליפשיץ
מזכירת לשכה
דינה נקלר
רכזת מידע לקידום תעסוקה
שירה ברק
מנהלת ביטחון קהילתי

אישור תושב

עדי אוזדובה
מנהלת תחום שרות לתושב

ביקורת פנים

דודו דהן
מבקר פנים

פיתוח יישובים

נבות זיסו גולדוין
מנהל פיתוח ישובים
חיים ריס
רכז אשכול הר כמון
סלאח סואעד
רכז מוניציפאלי- ראס אל עין ודמיידה
ואליד סואעד
רכז מוניציפאלי- חוסניה וכמאנה
ואעד טאהא
רכזת צח"י ביישובים הבדואים
נאיף סוואעד
רכז מוניציפאלי - סלאמה
נועה פולבר
רכזת תהליכים קהילתיים ביישובים

מרכז צעירים

עופר אסטמקר פרידמן
מנהל מרכז צעירים וקליטה
טלי דננברג
רכזת השכלה וחיילים משוחררים

קליטה

עופר אסטמקר פרידמן
מנהל מרכז צעירים וקליטה

אגף רווחה וקהילה

תמי ענבר
עובדת סוציאלית בני משפחה מטפלים
רעות בריח
עובדת סוציאלית
רעות טוקר
עובדת סוציאלית
חנית ווינשטיין
עובדת זכאות
שירן פרץ
מזכירות וזכאות
יעל עומר
מנהלת אגף רווחה וקהילה
נטע רוזנאי
עובדת סוציאלית וראש צוות
שגית בוחבוט
מנהלת המרכז לטיפול במשפחה
שירה אנדי גריי
עובדת סוציאלית נתיבים צעירים וועדת תכנון טיפול
רונית וידר מלניק
עו"ס מנהלת נתיבים למתבגרים
רים סולימאן
עובדת סוציאלית אובדן ושכול
שירה וידר
עובדת סוציאלית
סאלח סלאם
עובד סוציאלי
אמאל סואעד
עובדת סוציאלית
נג'לא סואעד
עובדת סוציאלית
רוזלין סואעד
עובדת סוציאלית
רואן עוסמאן
עובדת סוציאלית
נועה פולבר אנקה
עובדת סוציאלית
סמאח אבו יונס
עובדת סוציאלית חוק הנוער
מראם אבו ריא
עובדת סוציאלית
רביע שאהין
עובד סוציאלי וחוק הנוער
פארלי לולקו
עובדת סוציאלית
דאקר סואעד
עובד סוציאלי מרחבי ואחראי ותיקים במגזר הבדואי
נירית אבן שדה
עובדת סוציאלית מרחבית ותחום מוגבלויות
ואעד טאהא
עובדת סוציאלית

המרכז לטיפול במשפחה

שגית בוחבוט
מנהלת המרכז לטיפול במשפחה

גישור בקהילה

יוכי סבג
תוכנית התנדבות גישור בקהילה
היחידה להתנדבות
תוכנית התנדבות גישור בקהילה

היחידה להתנדבות

היחידה להתנדבות

הדס דושי וקס
רכזת היחידה להתנדבות
אסנת קציר
מזכירת מחלקה

אגף חינוך

אגף החינוך

פקס אגף החינוך

נועה צוק
מנהלת אגף החינוך
אילנה צור
מזכירת אגף החינוך
צדוק יחזקאל
מנהל אדמניסטרטיבי
מיקי וייסמן
מנהל תקציב ומנהל
ספי מלדסי
מנהלת החינוך לגיל הרך
הילה טלאור
מנהלת תחום הפרט
ניצן בן שושן
מזכירת תקציב ומנהל
אפרת סגל אבני
מזכירת רישום
נאדיה סואעד
מתכללת לגיל הרך בחברה הבדואית
פנינה ורסנו
אחראית ביקור סדיר במגזר היהודי
אורלי אזולאי
אחראית ביקור סדיר קמפוס משגב
נורית מתן
רכזת אדמיניסטרטיבית לקייטנות וצהרונים
ספאא ח'טיב
אחראית ביקור סדיר חברה בדואית

שירות פסיכולוגי חינוכי - שפ"ח

מירב שפר
מנהלת השירות הפסיכולוגי-חינוכי
סמדר מטרסו
מזכירת השירות הפסיכולוגי-חינוכי

אגף כספים

לימור ברק
גזברית המועצה
יפה בר-עד הרטמן
מזכירת גזברית
שני משעלי
מנהלת חשבונות ראשית
בני אהרון - שלום
מנהל מחלקת פיתוח כלכלי ומיצוי משאבים
יפעת סגל
מרכזת תחום ארנונה
יעל הורביץ
מרכזת חיובים והנחות
עירית ריינגולד
מנהלת חשבונות
אוסמה סואעד
מרכז גביה
רינת כהן
אחראית קופה וגבייה
מוסטפא קאסם
מרכז פניות תושבים ואישורים
אהובה פינקלשטיין
מנהלת חשבונות תשלומי ספקים
רתם אהרונוביץ
מנהלת חשבונות
עדי סול
מנהלת חשבונות
חני שייער
הנחות ארנונה

ועדת ערר לארנונה

אסנת קציר
מזכירה
עו"ד עמית לוי
יו"ר
עו"ד רות זימרן
חברת ועדה
עו"ד אלי אלון
חבר ועדה
עו"ד אביעד קליג'
חבר ועדה

מחשוב

רלי דהן
אחראית מחשוב
ריקי אמסלם
אחראית מחשוב

מעמד האישה

נועה צוק
ממונה לקידום מעמד האישה

ביטחון בטיחות ושעת חירום

עידן פייגנבאום
מנהל אגף ביטחון בטיחות ושעת חירום
אור זרחי
קב"ט מוסדות חינוך
סיגל פונס
מזכירת אגף ביטחון
לירן פלדמן
קב"ט מוסדות חינוך
חיים עזריה
אחראי מחסני חירום
שלומי אזרזר
סייר בטחון

אגף הנדסה

תומר לוין
מנהל אגף הנדסה, אחזקה ותשתיות
משה פלד
מזכיר אגף הנדסה
שלומי גדמו
מנהל תחום הרחבות
חוסיין אחמד גדיר
רכז פרוייקטים
אבנר מצובה
רכז אחזקה
אורית פרץ
רכזת פרויקטים ונגישות

הוועדה לתכנון ובניה

לאוניד מליקין
מהנדס המועצה והוועדה המקומית
שרית פריד
ממלאת מקום מזכירת הוועדה
סאמיה חסיאן דיב
סגנית מהנדס המועצה
סמר חורי
בודקת היתרים
לודה מלוטוק
בודקת היתרים
רים קאדרי
בודקת היתרים
סמיו טוקר
מידען תכנוני
אייל נסימי
מנהל פיקוח
ז'אק פיאוארה
מפקח בניה
טליע אסעד
מפקח בניה

אגף משאבי אנוש

אורית גבע
מזכירת כ"א
ליעד אשכנזי
רכזת משאבי אנוש
רותם שיף
רכזת משאבי אנוש
גליה כץ-גילעם
רכזת משאבי אנוש
אירית אלבוים
חשבת שכר

אגף שפ"ע ואיכות סביבה

לב רוזנשטיין
מנהל אגף שפ"ע ואיכות סביבה
ד"ר איתן קליגלר
מנהל השירות הווטרינרי
מירי פרחי
אחראית רישוי עסקים ומזכירת אגף שפ"ע
דובי רייטמן
רכז מיחזור ותברואה
גונן פז
פקח וטרינרי

רכש וביטוח

ליאב לוי
מנהל מחלקת רכש

לשכת הרב

הרב עוזיאל אליהו
רב המועצה
גלית פינטו
מזכירת לשכת הרב

תחבורה

דורון חסיד
מנהל מחלקת תחבורה
גלית דמתי
מזכירת מחלקת תחבורה
עותמאן כיאל
קצין בטיחות תחבורה
אודי בהלול
סדרן בתחבורה
מירה חשאן
רכזת הסעות חינוך מיוחד בתחבורה

הספריה האזורית משגב

רון ניסל מילר
מנהל הספרייה
נטע שלם מנחם

אמנה מסרי
ספריית סלאמה
גלי הראל אוזן

חממה פדגוגית

גלית שילר
חממה פדגוגית

המחלקה לקידום נוער

אייל כהן
מנהל המחלקה
ענת סבן
מזכירת המחלקה
לימור לוגסי
מנהלת היחידה
אורלי אזולאי
אחראית ביקור סדיר קמפוס משגב
ספאא חטיב
אחראית ביקור סדיר במגזר הבדואי

מפעם

אבי לנגבהיים
מנהל מפעם גליל מערבי
לימור סבח
מנהלנית
אורה גזית
מ"מ מנהלת פרויקטים

מועדון כפרי

ועדת ביקורת

יהודית סלע
קורנית
אבי גרבובסקי
הררית
אסתר פרץ
כישור

מרכז קהילתי משגב

אושרת סולומון
מזכירת המרכז הקהילתי
מעיין בלוך
מנהלת מחלקת קהילה
סיון גולדמן
מנהלת המרכז הקהילתי משגב
אהובית קייזר
אחראית גבייה
אילנית כהן
רכזת כ"א ושכר
ילנה ורשינסקי
מנהלת חשבונות
מעיין בלוך
מנהלת מחלקת קהילה - מרכז קהילתי משגב
חן שנקר
חשבת שכר
איילת כהן
רכזת שיווק ופרסום
מוטי סרור
רכז הסעים וביטחון
ויקטור אוזן
מנהל אחזקה ותפעול ואחראי בטיחות

מחלקת תרבות

ענבל ארגוב
מזכירת מח' תרבות
אניה שני
מנהלת מחלקת תרבות

בית הספר למחול

נגה פרייס
מקצועות מחול
רקפת בנימיני
מרכזת מגמת מחול לבגרות

להקות המחול משגב

איילת בראונשטיין
מנהלת בית ספר למחול ולהקות משגב

מחלקת ילדים ונוער

רותם וצלר - אוחנה
מנהלת מחלקת נוער
דגנית פרץ
מרכזת תכנית 'רעים'
יואב לבנטר
רכז תכנית 'שווים'
מחמוד סואעד
רכז בדואים
רון דרסן
רכז הדרכה - הנוע"ל
רון דרסן
רכז הדרכה - הנוע"ל
גל אנגדיה
מנהלת אשכול צפון
אופיר מצליח
רכזת הדרכה האיחוד החקלאי
אייל יסוד
מנהל אשכול מרכז
ענת ספיאשוילי
רכזת תכנית להב"ה
לורן סמט
מנהלת אשכול דרום

קונסרבטוריון

אלון בר (ברגבאום)
מנהל מרכז המוסיקה

תאגידים

החברה הכלכלית משגב

החברה הכלכלית למשגב

שמוליק דודאי
מנכ"ל
דני עברי
ראש המועצה - יו"ר

מנהלת תרדיון בע"מ (פארק תעשיות משגב)

פארק תעשיות משגב- מינהלת תרדיון בע"מ

שמוליק דודאי
מנכ"ל

קולחי משגב

סמי ניסן
מנכ"ל
מרטי קרפל
אחראי תחום מים
דני עברי
ראש המועצה - יו"ר