דלג לתוכן העמוד

לשכה

דני עברי
ראש המועצה
מירב בן-דע
מנכ"לית המועצה
אחמד סואעד
סגן ראש המועצה ומ"מ
אילן מאייר
עוזר ראש רשות לחינוך ובינוי קהילתי
יפעת אמיר
מנהלת שירות וקשרי תושבים
ליטל בלסיאנו
מזכירת לשכה
טלי גלוטמן
מנהלת לשכה

ביקורת פנים

דודו דהן
מבקר פנים

פיתוח יישובים

נבות זיסו גולדוין
מנהל פיתוח ישובים
כוכי אוסטרובסקי
קליטה ומנהלת מרכז צעירים
דינה נקלר
רכזת מידע לתעסוקה

מרכז צעירים

כוכי אוסטרובסקי
מנהלת מרכז צעירים
יוליה קיסלוב
רכזת השכלה וחיילים משוחררים

קליטה

כוכי אוסטרובסקי
קליטה ומנהלת מרכז צעירים

אגף רווחה וקהילה

שרון סודרי
מנהלת אגף רווחה וקהילה
שירן פרץ
מזכירות וזכאות
חנית ווינשטיין
עובדת זכאות
יעל עומר
עובדת סוציאלית וראש צוות
נטע רוזנאי
עובדת סוציאלית וראש צוות
לילה סואעד
עובדת סוציאלית ורכזת תחום קהילה
שירה אנדי
מנהלת נתיבים להורות
רנא בסול אבו יונס
עו"ס סדרי דין מרכזת תחום אלימות במשפחה
רונית וידר מלניק
מנהלת נתיבים למתבגרים
אמאל סואעד
רכזת משפחתונים
נג'לא סואעד
עובדת סוציאלית
רוזלין סואעד
עובדת סוציאלית
רואן עוסמאן
עובדת סוציאלית
נועה פולבר אנקה
עובדת סוציאלית
סמאח אבו יונס
עובדת סוציאלית
מראם אבו ריא
עובדת סוציאלית
רביע שאהין
עובד סוציאלי
פארלי לולקו
עובדת סוציאלית
שירה לפידות
עובדת סוציאלית
דאקר סואעד
עובד סוציאלי
נירית אבן שדה
עובדת סוציאלית
יעל כפיר
עובדת סוציאלית
רן קדם
עובד סוציאלי
רוית מלניק ורימי
עובדת סוציאלית
סיוון ניר קלע
עובדת סוציאלית
ואעד טאהא
עובדת סוציאלית

היחידה להתנדבות

דנה אמיר
רכזת היחידה להתנדבות
אסנת קציר
מזכירת מחלקה

מתנדבים מגשרים

יוכי סבג
גישור בקהילה
נועה פולבר
עו"ס קהילתית
היחידה להתנדבות

אגף חינוך

נועה צוק
מנהלת אגף החינוך
אילנה צור
מזכירת אגף החינוך
צדוק יחזקאל
מנהל אדמניסטרטיבי
רועי קורן
מנהל מחלקת בתי ספר יסודיים ורכז ניצנים
מיקי וייסמן
מנהל תקציב ומנהל
ספי מלדסי
מנהלת החינוך לגיל הרך
ניצן בן שושן
מזכירת תקציב ומנהל
אפרת סגל אבני
מזכירת רישום
נאדיה סואעד
מתכללת לגיל הרך בחברה הבדואית
אורלי אזולאי
אחראית ביקור סדיר קמפוס משגב
ספאא חטיב
אחראית ביקור סדיר במגזר הבדואי
פנינה ורסנו
אחראית ביקור סדיר במגזר היהודי

שירות פסיכולוגי חינוכי - שפ"ח

מירב שפר
מנהלת השירות הפסיכולוגי-חינוכי
סמדר מטרסו
מזכירת השירות הפסיכולוגי-חינוכי

אגף כספים

לימור ברק
גזברית המועצה
חיה שאל
מזכירת צוות ניהולי
תהל פרץ
מנהלת הארנונה
יעל הורביץ
מרכזת חיובים והנחות
עירית ריינגולד
מרכזת גביה
רינת כהן
אחראית קופה וגבייה
מוסטפא קאסם
שינוי מחזיקים
אהובה פינקלשטיין
מנהלת חשבונות תשלומי ספקים
רתם אהרונוביץ
מנהלת חשבונות
עדי נחמיאס
מנהלת חשבונות

ועדת ערר לארנונה

אורן סלעי
יו"ר
אסנת קציר
מזכירה

מחשוב

רלי דהן
אחראית מחשוב
ריקי אמסלם
אחראית מחשוב

ביטחון בטיחות ושעת חירום

צדוק יפתח
מנהל אגף ביטחון וקב"ט המועצה
סיגל פונס
מזכירת אגף ביטחון
אור זרחי
קב"ט מוסדות חינוך
חיים גדעון
סייר ביטחון
חיים עזריה
אחראי מחסני חירום
ערן בצול
מוקדן
נאיל חוסיין
מוקדן

אגף הנדסה

תומר לוין
מנהל אגף הנדסה, אחזקה ותשתיות
משה פלד
מזכיר אגף הנדסה
חוסיין אחמד גדיר
רכז פרוייקטים
ולדימיר גליקין
רכז פרוייקטים
אבנר מצובה
רכז אחזקה
אורית פרץ
רכזת פרויקטים ונגישות

הוועדה לתכנון ובניה

לאוניד מליקין
מהנדס המועצה והוועדה המקומית
יפה הרטמן
מזכירת הוועדה
סאמיה דיב
סגנית מהנדס המועצה
סמר חורי
בודקת היתרים
לודה מלוטוק
בודקת היתרים
רים קאדרי
בודקת היתרים
אייל נסימי
מנהל פיקוח
ז'אק פיאוארה
מפקח בניה
מתן רוטשילד
מפקח בניה
טניה מוקריצקי
מידע וגבית חובות
צור אבלס
רכז איכות סביבה, פקיד יערות ותובע רשותי

אגף משאבי אנוש

אלון זלצמן
מנהל אגף משאבי אנוש
אורית גבע
מזכירת כ"א
נועה סטרוגו
מנהלת כח אדם
יובל רדיאנו נחמיהייב
רכזת משאבי אנוש
גליה כץ-גילעם
מזכירת כ"א
אירית אלבוים
חשבת שכר

אגף קיימות וסביבה

מירי פרחי
מזכירת האגף ואחראית רישוי עסקים
דובי רייטמן
רכז מיחזור ותברואה
אורית שריר
וטרינרית המועצה

רכש וביטוח

ליאב לוי
מנהל מחלקת רכש

לשכת הרב

הרב עוזיאל אליהו
רב המועצה
גלית פינטו
מזכירת לשכת הרב

תחבורה

דורון חסיד
מנהל מחלקת תחבורה
גלית דמתי
מזכירת מחלקת תחבורה
משה כהן
קצין בטיחות בתעבורה
אודי בהלול
סדרן

הספריה האזורית משגב

רון ניסל מילר
מנהל הספרייה
אמנה מסרי
ספריית סלאמה

חממה פדגוגית

גלית שילר
חממה פדגוגית

היחידה לקידום נוער

אייל כהן
מנהל היחידה לחינוך ילדים ונוער בסיכון
ענת סבן
מזכירה
מהא סואעד
מנהלת השכלה

מפעם

אבי לנגבהיים
מנהל מפעם גליל מערבי
חנה בן עמי
מזכירת מנהלת המפעם
אפרת פלוטניק
סגנית מנהל מפעם
לימור סבח
מנהלנית
ליחן דולב
רכז הדרכה
אביטל שטרן גזרי
רכזת הדרכה
רותם שיף
רכזת הדרכה
אורה גזית
מ"מ מנהלת פרויקטים

מועדון כפרי

נטלי אייבין
מנהלת מועדון כפרי משגב

מרכז קהילתי משגב

אילה סיון בן יוסף
מנהלת המרכז הקהילתי משגב
ענבל ארגוב
מזכירות המרכז הקהילתי משגב
אהובית קייזר
אחראית גבייה
אילנית כהן
רכזת כ"א ושכר
ילנה ורשינסקי
מנהלת חשבונות
חן שנקר
חשבת שכר
מיא תלמי
רכזת שיווק ופרסום
מוטי סרור
רכז הסעים וביטחון
ויקטור אוזן
מנהל אחזקה ותפעול ואחראי בטיחות

חוגי אומנויות והעשרה במרכז הקהילתי

יעל ברעם
רכזת חוגי אומנויות והעשרה במרכז הקהילתי
חן שנקר
רכזת תכנית חוג לכל ילד

בית הספר למחול

יעל זבולון
מנהלת בית הספר למחול
סיגל גטומה
מזכירת בית הספר למחול
רקפת בנימיני
מרכזת מגמת מחול לבגרות
רותי אלוני
מנהלנית

להקות המחול משגב

עינת גורן
מנהלת להקות המחול משגב
סיגל גטומה
מזכירה

מחלקת ילדים ונוער

אדם גורן
מנהל מחלקת ילדים ונוער
נטע קליין
מזכירה
מעיין בלוך
רכזת ארגונית
עינת אלחדף
ליווי והכשרת מנהלי חינוך
גל אנגדיה
רכזת מנהיגות ושכבות בוגרות
יובל ארד
רכז אזור צפון נוע"ל
מחמוד סואעד
רכז פעילות בישובים הבדואים
ענבל מרחב
רכזת תוכנית להב"ה ושילוב
דגנית פרץ
מרכזת תכנית "רעים"
תום עדי
רכז תכנית "שווים"
שירה כרם
רכזת אזור צפון האיחוד החקלאי

מחלקת ספורט

עוז דודאי
ראש מחלקת ספורט
שלום אמסלם
עוזר מנהל מחלקת ספורט

קונסרבטוריון

אלון בר (ברגבאום)
מנהל מרכז המוסיקה

מחלקת תרבות

שלומית דגן
מנהלת
דבי ארנין
עוזרת מנהלת המחלקה
צוריאל אסף
מרכז תכנית "יחד" לתרבות יהודית ישראלית